Abonohuni:

Moti në Tiranë

Moti Sot 11/2/2016 12/2/2016 13/2/2016
It is forcast to be Rain at 7:00 PM CET on February 10, 2016
14 / 5 °C
It is forcast to be Rain at 7:00 PM CET on February 11, 2016
10 / 8 °C
It is forcast to be Rain at 7:00 PM CET on February 12, 2016
14 / 8 °C
It is forcast to be Rain at 7:00 PM CET on February 13, 2016
13 / 8 °C

Te Fundit nga Vendi

Artikull i Sponsorizuar

 • Grupi ProCredit dhe FEI nënshkruajnë marrëveshjen për financimin e kompanive novatore, në 7 shtete

  Frankfurt, 28 Janar 2016 – Fondi Evropian për Investimet (FEI) dhe Grupi ProCredit kanë nënshkruar një marrëveshje për rritjen e huadhënies për ndërmarrjet SME si dhe për kompanitë me kapacitet deri në 500 punonjës ...

  Lexo me shume…
Të tjera nga vendi →

Të Tjera nga Bota

Kosova

Të tjera nga Menaxhimi →

Life Style

Të tjera nga Lifestyle →

Makina

 • Fiat Panda

  Për utilitaren e saj historike, Fiat ka preferuar të mbështetet tek motori me dy cilindra TëinAir,...

 • Dacia Sandero

  Edhe pse jashtë kuote për sa i përket përmasave – është e gjatë të paktën 40 cm më tepër...

 • CITROËN C1

  Makina e re utilitaree Citroën është një ndër tre modelet e vegjël të lindur nga bashkëpunimi...

Të tjera nga Makina →