Abonohuni:

Kalendari i Botimit të Statistikave Ekonomike


« Maj 2016 »
Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Diel
            1
2 3 4 5* Kredia sipas qëllimit, monedhës dhe aktivitetit ekonomik all day
6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Moti në Tiranë

Moti Sot 3/5/2016 4/5/2016 5/5/2016
It is forcast to be Chance of Rain at 7:00 PM CEST on May 02, 2016
19 / 9 °C
It is forcast to be Chance of Rain at 7:00 PM CEST on May 03, 2016
14 / 7 °C
It is forcast to be Chance of Rain at 7:00 PM CEST on May 04, 2016
19 / 8 °C
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 05, 2016
22 / 9 °C

Te Fundit nga Vendi

Artikull i Sponsorizuar

  • Safety & Security Expo 2016, i pari panair në fushën e sigurisë në Shqipëri

    Në datat 5, 6, 7 Maj 2016, Expo City Albania hap dyert përsëri me panairin e radhës “Safety & Security Expo 2016”. Ky panair është i pari në vendin tonë në këtë fushë dhe ka për qëllim komunikimin dhe informimin e tregut për shërbimet që kompanitë e sigurimit ofrojnë...

    Lexo më shumë…
Të tjera nga vendi →

Të Tjera nga Bota

Kosova

Të tjera nga Menaxhimi →

Makina

Të tjera nga Makina →