Abonohuni:

Kalendari i Botimit të Statistikave Ekonomike


« Maj 2017 »
Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Diel
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Te Fundit nga Vendi

Të tjera nga vendi →Të Tjera nga Bota

Të tjera nga Menaxhimi →

Makina

  • JAGUAR I-PACE – GRAFI E HESHTUR

    PREZANTIMI: shtator NË SHITJE: 2018 ÇFARЁ ЁSHTЁ I-Pace është një model i ri në linjën...

  • NISSAN MICRA

    Për japonezen e vogël është pothuajse revolucion: duke filluar nga stili, përmasat e deri te...

  • FORD KUGA

    Paraqitja e parë në rrugët e Vendeve Baltike me SUV-in e kompanisë amerikane. E rishikuar dhe...

Të tjera nga Makina →