Abonohuni:

Kalendari i Botimit të Statistikave Ekonomike


« November 2017 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Te Fundit nga Vendi

Të tjera nga vendi →

Të Tjera nga Bota

Të tjera nga Menaxhimi →Makina

  • RENAULT CAPTUR

    Më ambicioze, në sajë të estetikës dhe pajimeve të reja. Me motor turbobenzinë, tani edhe...

  • BMW SERIA 5 TOURING

    Funksionale dhe sportive, është një përqendrim i teknologjive të larta të cilat favorizojnë...

  • SUV JO GLOBAL

    Koncepti Yuntu mund të zhvillohet si seri vetëm në Kinë. Por teknologjia e tij hibride plug-in...

Të tjera nga Makina →