Abonohuni:

Kalendari i Botimit të Statistikave Ekonomike


« Tetor 2017 »
Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Diel
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Te Fundit nga Vendi

Të tjera nga vendi →

Të Tjera nga Bota

Të tjera nga Menaxhimi →Makina

  • SUV JO GLOBAL

    Koncepti Yuntu mund të zhvillohet si seri vetëm në Kinë. Por teknologjia e tij hibride plug-in...

  • BENTLEY BENTAYGA DIESEL

    Të shushatur dhe duke kërcëllitur dhëmbët adhuruesit tradicionalë të Britanisë: pasi kanë...

  • RENAULT KOLEOS

    Ka të njëjtën skemë mekanike dhe aftësi për terrene jashtë asfalti me modelin Nissan X-Trail,...

Të tjera nga Makina →