Sondazhi i Javës

Si e vlerësoni efektin në ekonomi të 300 ditëve të para të qeverisë:

Kalendari i Botimit të Statistikave Ekonomike


« Korrik 2014 »
Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Diel
  1 2* Produkti i Brendshëm Bruto all day
3 4 5 6
7 8* Indeksi i Çmimevetë Konsumit Qershor 2014 all day
9 10* Buletini Statistikor T1-2014 all day
11 12 13
14 15 16 17 18 19 20* Statistika fiskale all day
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31* Produkti i Brendshëm Bruto Rajonal 2012 all day
     

Kursi i Këmbimit

Bonds

Indexes

Moti në Tiranë

Moti Sot 29/7/2014 30/7/2014 31/7/2014
28 / 11 °C
30 / 19 °C
33 / 12 °C
26 / 17 °C

Te Fundit nga Vendi

  • investimi_-_kapitalit_te_huaj Toka e premtuar?!

    Sa shanse ka Shqipëria të përfitojë nga shtimi i interesit i investitorëve ndërkombëtarë mbi tregjet e pasurive të patundshme në rajonin e Ballkanit? Vendi ynë...

  • turizmi Strategjia e re e turizmit: Të korrigjosh gabimet

    Flet Sonia Popa, drejtore e përgjithshme e zhvillimit të turizmit në MZHUT…. Strategjia e re e turizmit 2013–2020 duket se ka marrë formën e saj përfundimtare,...

  • Berati - houses in Mangalem Potencialet e një mbi një dritareve

    Dikur tregohej si histori se vajzat që martoheshin larg Beratit, kur vinin te prindërit, nisnin t’u lotonin sytë nga malli sapo shikonin Kalanë. Dhe sikurse historia...

Të tjera nga vendi →

Të Tjera nga Bota

Menaxhim

Të tjera nga Menaxhimi →

Life Style

Të tjera nga Lifestyle →

Makina

Të tjera nga Makina →