Albanian Zapping

24/09/2012 10:59 AM 0 komente

Argëtim, reality show, humor, lojëra dhe aktualitet, kjo është gjuha me të cilën ka nisur të flasë programacioni i televizioneve kryesore në vend. Prodhime shqiptare, por edhe patenta të blera e të testuara si të suksesshme, shkëlqim, por me hijen e krizës që ndjek dhe që kjo industri po e vuan. Rënia e volumit të reklamave është një prej treguesve, që parashikohet të përkeqësohet në vitin e ardhshëm Merkatoja televizive ka përfunduar (si çdo herë nuk kanë munguar rotacionet e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of