Bien Brent dhe WTI

13/03/2018 9:41 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e kësaj të marte.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, ranë me 3 cent dhe u tregtuan me 61.32 dollarë amerikanë për fuçi.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 2 cent dhe u tregtuan me 64.93 dollarë amerikanë për fuçi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz