Bien çmimet e naftës

12/03/2018 9:31 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e ditës së sotme.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, ranë me 13 cent ose me 0.2 për qind dhe u tregtuan me 61.91 dollarë amerikanë për fuçi.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 11 cent ose me 0.2 për qind dhe u tregtuan me 65.38 dollarë amerikanë për fuçi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz