BMW SERIA 5

06/03/2017 9:29 AM 0 komente

Edicioni i shtatë për veturën gjermane, e cila shfaqet në treg plotësisht e rinovuar. Elegante dhe ultra-teknologjike, nivele ndër më të lartat për kënaqësinë në drejtim   Vetëm tre centimetra më e gjatë, dy më e gjerë dhe një centimetër më shumë në hap, por format dhe zhvendosja e volumeve e dallojnë dukshëm nga modeli i mëparshëm. Në pjesën e përparme të modelit BMW Seria 5 bien në sy fenerët e rinj, LED të zgjatuar, të cilët mund të kombinohen […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of