Brent bie, WTI rritet

13/09/2017 9:39 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rritje mëngjesin e ditës së sotme.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, u ranë me 0.2 për qind dhe u tregtuan me 54.18 dollarë për fuçi.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, shënuan një rritje shumë të lehtë dhe u tregtuan me 48.25 dollarë për fuçi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz