Brent dhe WTI në nivele të qëndrueshme

13/11/2017 9:27 AM 0 komente

Çmimet e naftës ishin në nivele të qëndrueshme mëngjesin e ditës së sotme.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, ishin në nivele të qëndrueshme dhe u tregtuan me 56.75 dollarë për fuçi.

Edhe treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ishin në nivele të qëndrueshme, dhe u tregtuan me 63.50 dollarë për fuçi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz