CITROËN C3

20/03/2017 12:51 PM 0 komente

Rinore jashtë dhe origjinale brenda, kështu paraqitet francezja e vogël. E qetë dhe e zhdërvjellët, sidomos në qytet GJENERATA E TRETЁ për modelin më të shitur të kompanisë Citroën, e cila vjen me një imazh të freskët dhe airbump të ridimensionuar krahasuar me C4 Cactus, në një karroceri që mbi të gjitha mban parasysh funksionalitetin, duke filluar nga përmasat bujare të sipërfaqeve prej xhami. Kryesore megjithatë mbetet pjesa e brendshme ose, më saktë, zona e përparme e kabinës: paneli qendror […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz