Çmimet e naftës shënojnë rënie

12/01/2018 9:27 AM 0 komente

Çmimet e naftës së papërpunuar shënuan rënie mëngjesin e kësaj të premteje.

Treguesit referencë për naftën e papërpunaur amerikane, WTI, ranë me 46 cent ose me 0.7 për qind duke u tregtuar me 63.34 dollarë për fuçi.

Treguesit referencë ëpr naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 29 cent ose me 0.4 për qind dhe u tregtuan me 68.97 dollarë për fuçi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz