DEBUTON MODELI STELVIO

02/05/2017 2:27 PM 0 komente

First Edition, e mirëpajisur dhe e fuqishme 280 kf, e cila është në dispozicion për 57.300 euro, përuron daljen në treg të modelit Stelvio. Në shitje që prej marsit, madje në më shumë se një variant Kushton gati 60.000 euro (57.300 për të qenë të saktë), megjithatë brenda ka gjithçka, ose thuajse gjithçka. Është First Edition, versioni përurues i Stelvio-s, i pajisur me motorin me katër cilindra 2.0 turbo 280 kf, porositë për të cilën kanë nisur që në mes […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz