Destinacionet e reja te pushimeve

12/06/2011 12:00 AM 0 komente

Shqiptaret po preferojne te eksplorojne destinacione te reja, por nuk do te heqin dore nga Turqia. Kriza ne disa rajone te ndryshme ka favorizuar turizmin ne Europe, edhe pse cmimet jane rritur. rMonitorr sjell nje guide, por edhe keshilla per prenotimet individuale Nga Elona Bedalli çfarë ishte “mollë e ndaluar”, tani nuk është më, të duhet vetëm një kuletë e mbushur dhe, sa hap e mbyll sytë, mund t’i bësh pushimet ku të dëshirosh. Zgjidhja është e juaja. Natyrisht që […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz