Dollari shënon rënie

13/11/2017 9:26 AM 0 komente

Dollari amerikan shënoi rënie kundrejt jenit, mëngjesin e kësaj të hëne. Ai u këmbye me 113.42 dollarë amerikanë për jen, shumë larg nivelit të tij të lartë prej 114.735 dollarë amerikanë për jen.

Monedha euro u këmbye me 1.1647 euro për dollarë amerikanë, duke lënë pas kështu nivelin e saj të lartë të këtyre katër javëve të fundit.

Paundi britanik shënoi rënie këtë fillim jave. Ai ra me 0.5 për qind dhe u këmbye me 1.3120 paund për dollaë amerikanë.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz