E PAGUAN, E PËRDOR, POR JO GJITHMONË TI

13/03/2017 1:01 PM 0 komente

Shitje e drejtpërdrejtë, dhënie e thjeshtë me qira, madje edhe me leasing. Marka e lindur nga bashkëpunimi mes Geely dhe degës Volvo, nuk është e re vetëm nga emri. Me teknologjinë suedeze, ajo ofron një makinë ndryshe. “Jemi një kompani automobilistike, që nuk përpiqet t’ju bindë të blini makinat e saj”. Kështu prezantohet në faqen e saj zyrtare, kompania Lynk & Co., markë e re, e hedhur në treg nga Geely, prodhues kinez, kapitali i të cilit qëndron pas Volvo-s. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz