Euro shënon rritje

13/09/2017 9:39 AM 0 komente

Monedha euro shënoi rritje mëngjesin e ditës së sotme kundrejt dollarit amerikan. Ajo avancoi me 0.1 për qind dhe u këmbye me 1,1979 euro për dollarë amerikanë. ‘

Indeksi i dollarit amerikan ra me 0.1 për qind në 91.815 .DXY, gjithësesi edhe pse shënoir rënie ai vazhdon të jetë sipër nivelit të tij të ulët prej 91.011 .DXY që shënoi ditën e premte.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz