Evazioni fiskal ne duart e tatimoreve

17/06/2008 12:00 AM 0 komente

Nga Elona Gusmari çfare mendon biznesi lidhur me perfshirjen per here te pare te termit “evazion fiskal” ne nje nga nenet e ligjit per procedurat tatimore dhe kopetencat qe u jepen tatimoreve per te percaktuar se kur nje biznes ka kryer evazion Me perfshirjen per here te pare te termit “evazion fiskal” ne nje nga nenet e ligjit “Per procedurat tatimore”, biznesi do te gjykohet nga tatimoret, per çdo shkelje ose fshehje. Mes eksperteve, te cilet ndajne opinione pro dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz