FORD KUGA

03/04/2017 12:05 PM 0 komente

Paraqitja e parë në rrugët e Vendeve Baltike me SUV-in e kompanisë amerikane. E rishikuar dhe e përmirësuar, veçanërisht në pjesën e brendshme. Dimri i këtij viti erdhi përpara kohe në zonën e paralelit 60°. Sigurisht që dëbora nuk mund të mungonte përgjatë rrugës 400 kilometra që lidh Rigën me Talinin. Kjo është etapa e dhjetë e një misioni ku ra në sy modeli Ford Kuga, i ristilizuar, i cili mbuloi nga një skaj në tjetrin kufijtë lindorë të Europës, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz