JAGUAR I-PACE – GRAFI E HESHTUR

18/04/2017 11:11 AM 0 komente

PREZANTIMI: shtator NË SHITJE: 2018 ÇFARЁ ЁSHTЁ I-Pace është një model i ri në linjën Jaguar. Ka prapashtesën Pace, e cila në Coventry është përzgjedhur për versionet me goma të larta dhe vetë liderët e kompanisë e kanë quajtur “SUV”, duke prezantuar modelin koncept në Sallonin e Los Anxhelosit në muajin nëntor. Ky model është i lartë nga toka, por nëntë centimetra më pak se sa modeli F-Pace (të cilin – për ironi – tek Jaguar e konsiderojnë “crossover”). Karroceria […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz