Moda e shtepive ne fshat 2

30/10/2007 12:00 AM 0 komente

Kompanitë: Po ecim mirë me shitjet Rritjen e interesit për këto zona e konfirmojnë edhe kompanitë që kanë hyrë në këtë treg. Sipas administratorit të shoqërisë VistaGroup, e cila ka nisur ndërtimin e një kompleksi vilash dhe apartamentesh në zonën e Farkës, kërkesa është shumë e lartë, ndërkohë që edhe çmimet që ofrohen nuk janë shumë të shtrenjta dhe e konkurrojnë mirë tregun. “Ka pasur shumë interes për të blerë shtëpi në kompleksin tonë. Nëse dua të shes e bëj […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz