NISSAN MICRA

10/04/2017 12:30 PM 0 komente

Për japonezen e vogël është pothuajse revolucion: duke filluar nga stili, përmasat e deri te ndjesia në drejtim, gjithçka është ndryshe Kemi mbërritur tashmë në gjeneratën e pestë, pas më shumë se shtatë milionë makinash të shitura, gjysma e të cilave në Europë, dhe Nissan Micra mbyll një fazë të historisë së saj të gjatë, për të filluar një të re. Një kthesë që në shumë drejtime mund të quhet një revolucion. Nga modeli i mëparshëm, në thelb, mbetet vetëm […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz