Olympus Stylus Tough-8000

17/05/2009 12:00 AM 0 komente

Kompania e cila merret me krijimin, prodhimin dhe shitjen e fotoaparateve, Olympus, ka paraqitur modelin e saj me te ri Olympus Stylus Tough-8000. Shpesh ndodh qe telefonat tone celulare, MP3-te, kamerat dixhitale apo fotoaparatet prishen gjate renies, goditjes apo lagies me uje ne to dhe do te benim çdo gje qe t’i mbrojme prej kesaj. Pikerisht per kete, Olympus ka nisur nje linje te plote te fotoaparateve dixhitale te cilet do te jane rezistues ndaj rrethanave qe i permendem me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of