Peugeot dhe Renault

08/05/2017 12:00 PM 0 komente

HAPËSIRA FRANCEZE Rinovohet përballja në distancë (të afërt) mes Peugeot dhe Renault, të cilat me sa duket për sa i përket të ardhmes së modeleve monovolum, vazhdojnë të kenë këndvështrime të ndryshme. Kështu, ndërsa Renault konfirmon besnikërinë ndaj konceptit origjinal, me modelin Grand Scenic, version me kapacitet më të lartë krahasuar me modelin e prezantuar në Sallonin e Gjenevës, në shitje pikërisht gjatë këtyre javëve, nga ana tjetër Peugeot paraqet motrën e madhe të modelit 3008, atë 5008 në versionin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz