Eldoradoja shqiptare

03/04/2010 12:00 AM 0 komente

Shqiptaret shpenzojne rreth 650 milione euro ne vit brenda dhe jashte vendit, per trajtime mjekesore. Nje shifer e cila konsiderohet me e larte se vendet e rajonit dhe qe ka sherbyer per joshjen e investimeve miliona euro ne ndertimin e spitaleve private. Nga Elona Gusmari Vitet e fundit, në Shqipëri, janë investuar rreth 200 milionë euro në hapjen e spitaleve private që synojnë të modernizojnë këtë shërbim, i cili prej vitesh vuan handikapin e cilësisë, por jo vetëm. Për të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz