Rumani – Hyn zinxhiri ushqimor “Subway”

18/04/2012 13:40 0 komente
subway-rumani

Zinxhiri ndërkombëtar ushqimor, “Subway”, ka hyrë në tregun rumun me hapjen e njësisë së parë lokale “Subway” në Bukuresht. Restorante të tjera “Subway” do të hapen këtë vit në qendrat tregtare “Palas” në Iasi dhe “Iulius Mall” në Cluj. Ka mbi 36.500 restorante “Subway” në mbarë botën, duke e bërë kompaninë me qendër në SHBA franshizën më të madhe të restoranteve në botë. Artikuj të ngjashëm: SwiftShader në Chrome 18 Lufta kundër urisë, apo etjes Koha e fituar e Eurozonës? […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Shkruaj një koment

Ju duhet të logoheni për të komentuar.