Te drejtoje nje grua

07/10/2008 12:00 AM 0 komente

Nga Albana MUçAJ Niveli i sipermarrjeve te drejtuara nga grate mbetet i ulet ne vendin tone, ndonese jane ato qe kane marre guximin te drejtojne edhe kompani ne sektoret e ndertimit dhe nxjerrjes se mineraleve. Sipermarreset gjermane pritet te jene nje mbeshtetje per to. E gjendur ne mes te kater rrugeve dhe e papune 18 vite me pare, ajo fillon te mendoje se çfare mund te beje per te ndihmuar familjen. Profesioni e saj si inxhiniere tekstilesh dhe pasioni per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz