Tradita e se drejtes civile – Kodi Civil ne Shqiperi

25/03/2008 12:00 AM 0 komente

Nga Agim Dobi Diskutimi i Presidentit Topi, ne takimin e dates 4 Dhjetor 2007, ne lidhje me te drejten historike te pronesise dhe statutin e kthimit te pronave “…per te atakuar abuzimet e medha, qe jane bere nga pushtetaret vendore ne lidhje me ligjin 7501, do te ishte deshmi qe do te vertetonte qendrimin dhe veprimin e Tij. “Te flasesh me doreza per nje problem kaq madhor do te thote te besh kozmetike mbi nje trup qe lengon …” ishte […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz