Vjen rNokia E52r

17/05/2009 12:00 AM 0 komente

Me permasat e reduktuara ne 9.9 milimetra trashesi, modeli i fundit i serise “E”, Nokia “E52” mund te konsiderohet si nje aparat “supermodel”. eshte nje telefon dore qe lejon nje jetegjatesi impresionuese te baterise deri ne 23 dite dhe 8 ore kohebisede. Keto jane te dhena befasuese, duke marre ne konsiderate faktin se “E52” lejon perdorimin “HSDPA”, te dergimit te te dhenave, si dhe “Wi-Fi”, “GPS”, si edhe sherbimin me te ri te Nokias per mesazhet ne rruge elektronike. Natyrisht […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of