Abonohuni:

Përpunuesit e qumështit kërkojnë ndryshimin e TVSH-së

I FTUAR: Saimir Begaj, përfaqësues i kompanisë “Erzeni”

[shikoni]


Te Fundit nga Vendi

Të tjera nga vendi →

Lajmet e fundit nga Koronavirus

Të gjitha në këtë temë →

Europa

Të tjera nga Europa →

Makina

  • BMW X1 xdrive25e

    Merr makinën më të vogël sportive të Monacos me motor benzine, shtoi një motor elektrik dhe...

  • Hyundai Santa Fe

    Motori full hybrid, traksion integral dhe programe për të komanduar këtë fuoristradë. Një...

  • Koda Cctavia SW iv

    E bollshme, teknologji inovative, një pamje joshëse dhe tashmë edhe e karikueshme. Modeli wagon...

Të tjera nga Makina →