10 dhuratat me te mira per Krishtlindje 2007

18/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Dhuratat e Krishtlindjeve jane nje tradite e bukur qe na kujton te gjitheve kuptimin e vertete te sezonit te festave çdo vit. Shpirti i Krishtlindjeve qendron ne ndarjen e dashurise dhe shprehjen e miresjelljes dhe bamiresise ndaj te gjithe te afermeve dhe te dashurve tuaj si familjet, miqeve, fqinjeve dhe atyre qe nuk kane qene aq me fat sa ne. Tashmë festimet për Krishtlindje po bëhen në çdo cep të Botës dhe të gjitha tregjet dhe qendrat tregtare janë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of