10 keshilla per te punuar me njerezit e familjes

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të punosh me anëtarët e familjes ka mundësi të jetë një situatë shumë sfiduese. Ajo mund të nxjerrë në pah më të mirën te ju dhe të afërmit tuaj, -por gjithashtu më të keqen në marrëdhëniet tuaja të punës. Mund të ndodhë që ju të minimizoni gabimet që kryejnë të afërmit tuaj ose t’ju bëjë super kritikë dhe mosbesues. Por, pse ndodh kjor Të punosh me anëtarët e familjes është shumë e vështirë. Fakti që ju mund të dini […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of