10 kompanitë teknologjike më të kërkuara nga punonjësit në vitin 2020

19/10/2020 9:53 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kompanitë që kanë treguar aftësi për të përqafuar punën në distancë dhe për të mbështetur punonjësit nga shtëpia, kanë pasur një imazh më të mirë publik   Netflix ka zënë vendin e Google si kompania teknologjike më e dëshiruar për punësim në vitin 2020, sipas Global Brand Health Report. Në gusht, raporti anketoi më shumë se 4,100 profesionistë në fushën e teknologjisë se çfarë është më e rëndësishme për ta në një ofertë të re pune dhe në një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of