10 menyra per te kuptuar qe eshte koha per te ikur

25/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pavaresisht sa shume e doni punen tuaj, ju mund te mos e doni ate gjithe kohen. Dhe kohe pas kohe mund te ndjeni nje sens mosaprovimi me punedhenesin ose me koleget. Por, si mund ta dini kur eshte realisht koha per te ikurr Ja ku e keni nje orientim: Nese me shume se gjysma e deklarimeve te meposhtme ju tingellojne te verteta, beni gati CV-ne tuaj dhe filloni te ndiqni mundesite e reja qe jane ne horizonte. 1. Ju […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of