10 profesionet e veres

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kerkuesit e punes shpesh harrojne se punesimi sezonal nuk eshte si nje “mbeshtjellese” dhuratash. Sezoni i nxehte sjell mundesi te favorshme dhe te ardhura te konsiderueshme. Studentet, te cilet kerkojne te mbushin kuletat e tyre, por edhe te kalojne kohen, perbejne nje perqindje te konsiderueshme duke u krahasuar me te punesuarit e zakonshem sezonale. çdokush synon te fitoje disa para me shume, madje ka edhe nga ata te cilet shfrytezojne kete sezon per te mos ndjere presionin e nje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of