11 kate hotel, të tjerat zyra / Rinisën punimet në kullën në qendër të Tiranës

02/04/2018 8:02 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKanë rifilluar punimet për kullën 25-katëshe “4 EverGreen”, e cila ndodhet pak metra larg nga qendra e Tiranës përballë Kishës Ortodokse. Punimet mbetën në karabina për më shumë se 6 vjet, objekti pritet të përfundojë shumë shpejt pasi punimet kanë nisur. Stafi teknik që po drejton punimet, pohoi për “Monitor”, se objekti do të përfundojë shumë shpejt dhe do të funksionojë sipas planit fillestar, ku sipërfaqja më e madhe e tij do të jetë hotel luksi. Sipas projektit, pesë katet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of