15 vite ekonomi në “Monitor”

22/02/2016 10:30 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint15 vjet më parë, ne nxorëm në treg të parën revistë dedikuar tërësisht ekonomisë. U quajt “Monitor”, si një simbol i përpjekjeve për të qenë bashkëshoqëruese dhe monitoruese e politikave zhvillimore të vendit. Një revistë paksa ndryshe nga të tjerat për kohën kur doli, por edhe sot. Në fokusin e saj ishin probleme aq të ndjeshme dhe të prekshme për gjithsecilin dhe aq pak të trajtuara në mediat e atëhershme. Ishte një kohë kur Shqipëria sapo e kishte marrë veten […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of