15 website-t më me ndikim në histori

06/11/2017 3:23 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintEmrat që kanë revolucionarizuar jetën tonë (online dhe offline) sipas një klasifikimi të Time   26 vjet më parë u krijua faqja e parë Kanë kaluar 26 vjet që kur një inxhinier i ri informatik, Tim Berners-Lee, krijoi website-n e parë nga laboratorët e CERN në Gjenevë, info.cern.ch. Nga ai moment, web-i nisi të popullohej me faqe, që me kalimin e viteve, janë përsosur gjithnjë e më shumë dhe janë bërë ashtu siç i shohim sot. Në këtë listë pa […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of