2007-ta me syrin e bankiereve

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pergatiti intervistat: Ersuin Shehu Pyetjet per bankieret Te gjithe drejtuesve te bankave ne vend iu drejtuan tre pyetjet e meposhtme. 1. Si e vleresoni ecurine e bankes suaj gjate vitit 2007r Cilen do te veçoni si arritjen me te madhe gjate ketij vitir 2. Si e vleresoni ecurine e gjithe sistemit bankar per vitin 2007r Cilet do te veçoni si elemente pozitive dhe cilet si problematiker 3. Cilat jane pritshmerite kryesore per banken tuaj dhe per sistemin bankar ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of