2008: Rritje nen potencialin

07/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ornela Liperi Ekonomia shqiptare do te vazhdoje edhe kete vit rritjen, por perseri kjo rritje do te jete nen potencialin e saj. Arsyet Pa dyshim, qe ekonomia shqiptare do te vazhdoje edhe kete vit rritjen, qe do te jete e orientuar nga kerkesa konsumatore dhe biznesi. Por, problemi qe shtrohet eshte nese kjo rritje do te jete sa potencialet e saj apo me e ulet. Te dhenat e para dhe anketimet me bizneset tregojne qe perseri rritja ekonomike […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of