200 VIP-at e 2019-s – Qetësia përpara stuhisë

21/09/2020 11:32 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Renditja e kompanive më të mëdha në vend, sipas të ardhurave, “Monitor 200”, për vitin 2019. Ndërtimi dhe koncesionet po vijojnë të fitojnë terren. Sipërmarrjet e përqendruara në konsum paralajmërojnë për pasojat e COVID-19 në aktivitetin e tyre. Për bizneset që mbështetën TAP dhe krijuan iluzionin e rritjes ekonomike, ky ishte viti i fundit i lulëzimit. Panorama e vitit 2019 i ngjan një qetësie, përpara stuhisë, që kishte filluar ngadalë pa u ndier, por u kthye në një ciklon […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of