320 mijë euro deri në 9 dhjetor / Thirrja e fundit për grante turizmi nga RCC

09/12/2019 10:03 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintProjekti i Zhvillimit dhe Promovimit të Turizmit, i financuar nga BE, hyn në fazën e tij të fundit, ndaj Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal (RCC) bën me dije se ka hapur thirrjen e 3-të për Propozime për dhënien e granteve për zhvillimin e turizmit në Ballkanin Perëndimor. Vlera totale e thirrjes është 320,000 euro e cila do të përdoret për të financuar deri në 7 projekte të ndryshme. Afati i fundit për të aplikuar është 9 dhjetori. “Rreth 12 milionë njerëz […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of