Offroad 360

16/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Të rinovosh një mjet të vlerësuar si Toyota Land Cruiser nuk është detyrë e lehtë për asnjë skuadër inxhinierësh dhe marketingu, aq më tepër kur bëhet fjalë për një fuoristradë që është mjaft e aftë edhe mbi asfalt dhe që vitet e fundit ka parë një rritje të numrit të konkurrentëve. Oferta për modelin e ri Land Cruiser 150 bazohet gjithmonë në dy versione, me 3 dhe 5 dyer, me traksion integral të përhershëm dhe me motor diesel 3.0 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of