“4.5 milionë euro për dëmet, pandemia zbehu disi vëmendjen nga tërmeti”

30/11/2020 9:10 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Klaidi Çitozi, Drejtor i Përgjithshëm i SIGMA Interalbanian – Vienna Insurance Group   Pandemia zbehu disi vëmendjen nga tërmeti, duke bërë që diskutimet për mundësinë e sigurimit të detyrueshëm të zhvendosen. Klaidi Çitozi, Drejtor i Përgjithshëm i SIGMA Interalbanian – Vienna Insurance Group, vlerëson se përpos efekteve të përgjithshme që ka pasur COVID-19, puna ka vazhduar dhe dëmet janë paguar. SIGMA ka paguar për ngjarjet e tërmetit 4.5 milionë euro.   Kur jemi një vit nga tërmeti, si e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of