5 hapa per nje page me te larte

23/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nuk duhet të kërkoni shumë që të dëgjoni njerëz që ankohen se ata nuk paguhen aq mirë sa duheshin ose se punëdhënësi anashkalon përfitimet, si koha e pushimeve apo bonuset. Shpesh, njerëzit i kanë këto ankesa, sepse ata kanë pranuar një ofertë fillestare dhe nuk janë përpjekur të negociojnë një më të mirë. Megjithëse negocimi mund të jetë një pjesë shpërblyese e procesit të kërkimit të punës, shumë njerëz nuk e vrasin mendjen për të, sepse mendojnë se oferta […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of