5 kopshtet me te bukura ne Europe

03/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Në qoftë se jeni të dashuruar me natyrën dhe adhuroni udhëtimet, atëherë Europa është vendi i duhur për të kënaqur të gjitha shijet tuaja. Në Europë ka shumë kopshte, disa prej të cilave janë cilësuar si më të bukurat në botë. Të shkosh atje e të shpenzosh pak kohë mes bimëve është një nga gjërat më të bukura që mund të përjetoni. Aty mund të harroni gjithçka tjetër. Kopshtet janë shumë të mirëmbajtur, megjithëse janë shekullorë. Për të vizituar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of