5 mënyra se si një prodhues veshjesh u bë i rëndësishëm për shoqërinë gjatë COVID-19

29/06/2020 9:53 AM 0 komente

Gjatë COVID-19, fitimi bëhet dytësor dhe drejtuesit e bizneseve kanë kohë të mjaftueshme për të pyetur veten nëse ia vlen që biznesi i tyre të ekzistojë. Lojtarët e industrisë që ndalen për të reflektuar mbi qëllimin e tyre kanë një prognozë shumë më të mirë pas krizës.   Pandemia COVID-19 ka krijuar një stuhi të përsosur dhe të pashembullt për industrinë e prodhimit të veshjeve. Një zinxhir furnizues i ndërtuar mirë, mund të ketë mbrojtur disa lojtarë të industrisë nga […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of