5 sekrete per te ngjitur me shpejt shkallet e karrieres

15/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Disa herë, të kuptoni se ku jeni dhe ku doni të arrini në karrierën tuaj mund t’ju duket si një detyrë e frikshme. Ndërsa koha dhe përvoja të ndihmojnë, veprime të tjera të kombinuara së bashku mund të përshpejtojnë procesin. Drejtues të kompanive në fusha të ndryshme ndajnë me ju sugjerimet e tyre se si të kapërcehen shkallët e karrierës në një formë të përshpejtuar. Grumbulloni njohuri “Njohuritë janë fuqi”, thotë Linda Matzigkeit, zv.presidente e planifikimit strategjik dhe burimeve […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of